Powered by Smartsupp

Boundless TERA

Konvekční
36 bodů do věrnostního systému

Cena
3 690 Kč

Výrobce
Boundless

Kód produktu
1910

bal
(0 bal na skladě)

Jediný vaporizér, který pohání dvě vyměnitelné baterie. Má čistě konvekční zahřívání a nastavitelnou teplotu 60 °C - 220 °C. Má i speciální mód na vaporizaci extraktů, které zahřívá na 260 °C. Více

Boundless Tera - dostaňte z bylinek to nejlepší.

Boundless Tera je plně konvekční vaporizér, bylinky zahřívá jen horkým vzduchem. Jako první vaporizér na suché bylinky je poháněný dvěma vyměnitelnými bateriemi typu 18650. Bylinky nebo extrakty se neodpařují zahříváním plnící komory, ale pouze pomocí horkého vzduchu, který jimi prochází.

Vaporizér lze je nabíjet klasicky micro-USB kabelem, což zabere cca 3 hodiny.  Tera je díky místu pro baterie samozřejmě trochu větší "cvalík", ale za větší výdrž to rozhodně stojí. Vydrží až 10 zvaporizovaných komor na nejvyšší teplotu 220 °C.

Vaporizér má OLED displej, kde je možné nastavení teploty v rozsahu 40 °C - 220 °C. Teplota je nastavitelná po jednotlivých stupních.

Boundless Tera se pyšní velkou vzduchem ohřívanou komorou z nerezové oceli, která umožňuje rovnoměrné a účinné odpařování suché byliny i extraktu bez ztráty chuti. 

Tera zvládá i vaporizaci extraktů. Pro ně má v nachystanou speciální podložku (sítko) a mód na vaporizaci extraktů, který teplotu vyžene až na 260 °C.

Rychlost nahřátí je na konvenční vaporizér nadprůměrných max 50 vteřin. Potěší i adaptér na bong (bubbler, vodní filtr) přímo v balení.

Boundless Tera je jedinečný přístroj, který bude dělat radost zkušeným uživatelům, kteří vyžadují od svého vaporizéru přenositelnost, extrémní výdrž a vyměnitelnost baterií kombinovanou s perfektní chutí výparu.

Balení obsahuje:

1x vaporizér Boundless Tera

1x skleněný náústek

5x sítko do komory

1x adaptér na vodní filtr

1x čistící kartáček

1x sítko na extrakty

2x baterie 18650 - 2500 mAh

2x sítko do náústku

1x USB kabel

1x manuál

Parametry

Typ vaporizéru Přenosný
Co umí vaporizovat Sušené bylinky a extrakty
Zdroje energie Baterie 18650
Nastavitelnost teploty Po stupních
Teplotní rozpětí v °C 60 °C - 220 °C
Typ zahřívání Konvekční
Inhalace výparu Náustek
Záruka 2 roky

Nenašel jsi to pravé? Co třeba tohle:2

Google Review Widget