Powered by Smartsupp

Boundless CFX

34 bodů do věrnostního systému

Cena
3 490 Kč

Výrobce
Boundless

Kód produktu
13720

bal
(0 bal na skladě)

Výkoný vaporizér s velkou komorou a nastavitelnou teplotou na displeji. Více

Boundless CFX je přenosný vaporizér od kanadské společnosti.

Je pomerně robustní, ale přesto bez problému nositelný. Jeho rozměry jsou 12,8 x 7 cm a váží 208 gramů. Je potažen silikonem a tak jeho uchopení velmi příjemné.

Vyniká silným topným tělesem, který nahřeje vaporizér za méně než 20 sekund. V kombinaci s jasně čitelným OLED displejem a možností nastavení teploty vaporizace patří tento vaporizér mezi špičku v kategorii poměr cena/výkon. Teplota je nastavitelná po stupních v rozmezí 40°C - 220°C.

Vaporizér pohání lithium-iontová baterie s kapacitou 2500mAh. Plně Boundless CFX vydrží až 15 pětiminutových vaporizací. Nabíjí se pomocí přiložené síťové nabíječky nebo přes USB kabel. Nabití přes síťovou nabíječku trvá cca 30 minut. Přes USB kabel zhruba 3 hodiny.

Vyniká velkou kapacitou komory, kam se vejde až 0,5 - 0,75 gramů drcených bylinek, dle toho jak moc najemno jsou nadrcené. Jako jeden z mála vaporizérů zvládne i bylinky, které nejsou nadrcené najemno.

Vaporizér mám izolované prodění vzduchu a inhalace výparů je velmi snadná. Výpar je velice chutný a čistý. Přes tento vaporizér je možné vaporizovat i extrakty tekuté a olejovité konzistence. V balení je přiložen kovový kontejner s vatou, kam se extrakt nakape. Kontejner se vloží do komory.

Balení obsahuje:

1x vaporizér

1x síťovou nabíječku

1x nabíjecí USB kabel

1x šteteček

1x nástroj na pěchování

1x kontejner na extrakty

Parametry

Typ vaporizéru Přenosný
Co umí vaporizovat Sušené bylinky a extrakty
Zdroje energie Integrovaná baterie
Nastavitelnost teploty Po stupních
Teplotní rozpětí v °C 40 °C - 220 °C
Typ zahřívání Kombinované
Inhalace výparu Náustek
Záruka 2 roky

Nenašel jsi to pravé? Co třeba tohle:3

Google Review Widget