Powered by Smartsupp

Blueberry Zkittlez Auto - samonakvétací semínka konopí

1 bod do věrnostního systému

Dostupnost
Produkt je momentálně nedostupný. Můžeš si vybrat alternativní produkt. Zboží posíláme hned za tebou.

Výrobce

Novinka od Sensi Seeds - Blueberry Zkittlezz nabízí snadné pěstování a luxusní ovocnou vůni. Více

Dokonalá ovocná vůně 🫐

[Blueberry x NL#5 x Skunk Kush x Durban]

Blueberry Zkittlez Auto od Sensi Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení. 

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Ze semen Blueberry Zkittlez Automatic vyroste rostlina o 60 % indica / 40 % sativa. Do jejího rodokmenu patří Blueberry, NL #5, Skunk Kush a Durban. Květy se vyznačují ovocnou, ale komplexní chutí a vůně představuje podobný profil s nádechem zemitosti.

🌱 Blueberry Zkittlez Automatic je nenáročná a snadno pěstovatelná rostlinka. Vhodná i pro začátečníky. 

☘️ Věděl jsi, že odrůdy konopí Zkittlez se musí psát se Z kvůli soudnímu sporu s bonbony Skittles? 🍬 Jó, není bonbónek jako bonbónek. 

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

 

 

 

 

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Samonakvétací (autoflowering)
Sativa/Indika Hybrid
Výška Kompaktní
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Střední
Google Review Widget