Powered by Smartsupp

Blackberry Gum Auto - samonakvétací semínka konopí

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
2 body do věrnostního systému

Dostupnost
Produkt je momentálně nedostupný. Můžeš si vybrat alternativní produkt. Zboží posíláme hned za tebou.

Výrobce
Seedstockers

Nádherná samonakvétačka s vůní ostružin. Více

Hrst plná ostružin, mňam.

Blackberry Gum auto od Seedstockers potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení. 

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Blackberry Gum Auto je jednou z nejkrásnějších samonakvétaček, které jsme kdy viděli. Má bohaté ovocné aroma i chuť. Palice jsou barevné a přitažlivé na pohled, často se objevují odstíny modré. Navíc paličky nádherně intenzivně voní. 

🌱Roste dobře venku i uvnitř za použití všech různých pěstebních metod.

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Obsah THC 22 %
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Samonakvétací (autoflowering)
Sativa/Indika Indika
Délka cyklu 9 týdnů
Zkušenosti Středně pokročilí
Google Review Widget