Powered by Smartsupp

BIO konopný olej v kapslích - 30 kapslí - CBDex

Konopný olej v kapslíchh
Konopný olej v kapslíchh
Pro zdravý životní styl
2 body do věrnostního systému

Cena
296 Kč

Výrobce

Kód produktu
C662

Odešleme do 10 dnů Sledovat dostupnost - Zboží objednáme u dodavatele a obratem pošleme za tebou.
bal
(0 bal na skladě)

Měkké tobolky plné 100% BIO konopného oleje, obsahují výjimečné zastoupení nenasycených mastných kyselin a vitamínu. Doplněk stravy. Více

Denní dávka nenasycených mastných kyselin v jedné tobolce.

Za studena lisovaný BIO konopný olej obsahuje výjimečné zastoupení nenasycených mastných kyselin označovaných jako OMEGA 3, 6 a 9, dále fytosteroly, minerály (vápník, hořčík, draslík a železo) a vitamíny (A, E, D a dokonce i některé ze skupiny B).

Většinu těchto bioaktivních látek si lidské tělo neumí vytvořit a je zcela závislé na jejich příjmu z potravy. Současný způsob života a stravování nezaručuje jejich dostatečný přísun, dlouhodobý nedostatek těchto látek je přitom jednou z příčin vzniku celé řady tzv. civilizačních chorob jako jsou poruchy zažívání, onemocnění srdce a cév, snížená imunita, alergie, ekzémy a další.

Konzumace konopného oleje zaručuje doplnění stravy o kyseliny OMEGA-3, 6 a 9, navíc z přírodního rostlinného zdroje, neupravované, komplexně působící a v ideálním vzájemném poměru 1:3, který je nejbližší potřebám lidského organismu. Konopný olej mohou používat děti i dospělí, velmi vhodný je pro všechny osoby se zvýšenou potřebou doplnění esenciálních mastných kyselin.

Doporučená denní dávka: 1 tobolka denně během jídla

Nenašel jsi to pravé? Co třeba tohle:1

Google Review Widget