Powered by Smartsupp

Big Bud - feminizovaná semínka konopí

26 bodů do věrnostního systému

Cena
od 350 Kč

Výrobce

Kód produktu
bigbud

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

Big Bud je z 85 % kmen s dominantním indikou. Kmen lze identifikovat podle jeho obrovských květů, které jsou pokryty lepkavou pryskyřicí. Více

Big Bud je odrůda ceněná po celém světě (kde to je legální) pro své skvělé výnosy. Je robustní, snadno se pěstuje a má přirozenou odolnost vůči plísním a škůdcům. Vyznačuje se lahodně sladkým, ovocným aroma.


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


Big Bud je z 85 % indica. To je zřejmé i ze struktury a výnosu rostliny. Sensi Seeds vzali původní Big Bud (který pochází z 80. let 20. století) a přidali do genetické výbavy Skunk #1 a Northern Lights. Výsledkem je rostlina, která je robustní a schopná působivé sklizně.


V zemích, kde je její pěstování legální, má Big Bud poměrně krátkou dobu květu asi 50 - 65 dní a její sklizeň je ideální od poloviny do konce října.


Big Bud moc nevyroste při pěstování uvnitř. Při indoor pěstování je její růst omezen na pouhých 50 - 100 cm. Venku je to však jiná věc, když rostliny dosáhnou dospělosti, mohou být vysoké 200 až 225 cm. Podmínkou samozřejmě je, že jsou rostliny pěstované v zemích, kde to je legální.


Strukturálně jsou rostliny poměrně úzké, s méně listy než jiné odrůdy. Nejpozoruhodnější věcí na nich jsou masivní palice, které se obvykle tvoří kolem centrálního stonku a jsou husté a těžké. Není neobvyklé, že se větve zlomí vlastní vahou. V zemích, kde je její pěstování legální, to pěstitelé řeší napínacím drátem nebo nějakou alternativní podporou.


Palice jsou potažené pryskyřicí a produkují impozantní výnosy, což je hlavní prodejní argument odrůdy Big Bud. Při pěstování indoor mohou pěstitelé ve státech, kde to je legání, očekávat přibližně 500 až 600 gramů na metr čtvereční. Venku si pěstitelé pravděpodobně užijí ještě větší úrodu, kolem 800 až 1200 gramů na rostlinu.


Big Bud se nejvíce daří v zemích s teplejším podnebím a delším létem. Podmínkou samozřejmě je, že je v dané zemi legální pěstování konopí v obsahem více než 1% THC.


Rostliny produkují příjemnou vůni. Mají sladké, ovocné aroma s nádechem koření. To je ještě patrnější po sklizni, kdy palice naberou vůni, která je téměř jako melasa.


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos XXL výnos
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Indika
Výška Střední
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Krátká
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget