Powered by Smartsupp

BCN Power Plant auto - samonakvétací semínka konopí - Počet semen v balení: 1, Výrobce: Seed Stockers

2 body do věrnostního systému

Cena
280 Kč

Výrobce
Seedstockers

Kód produktu
SES-PPA-1

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Seed Stockers

Odešleme do 10 dnů Sledovat dostupnost - Zboží objednáme u dodavatele a obratem pošleme za tebou.
bal
(1 bal na skladě)

XXL samonakvétačka se spolehlivým výnosem. Dominantní sativa. Více

XXL samonakvétací čistá síla 💪

BCN Power Plant auto od Seedstockers potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení. 

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿  BCN Power Plant Auto od Seedstockers je další z XXL samonakvétaček se skvělým sativním efektem. Tato samonakvétačka roste dobře pod 20 či 24 hodinami denního světla a potřebuje okolo 11 týdnů od semínka po sklizeň při pěstování uvnitř. Stejně jako další samonakvétačky od Seedstockers i této genetice se daří skvěle i venku za produkce velkého množství palic. 

🌱 Uvnitř se jí daří ve všech pěstebních systémech. Intezivní zážitek z téhle odrůdy (při pěstování!) dokazuje, že se jedná o celkově vynikající samonakvétací odrůdu, která se navíc snadno pěstuje a chutná a voní sladce. Doporučujeme.

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Obsah THC 22 %
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Samonakvétací (autoflowering)
Sativa/Indika Sativa
Délka cyklu 11 týdnů
Zkušenosti Začátečníci
Google Review Widget