Powered by Smartsupp

BCN Critical XXL - feminizovaná semínka konopí - Počet semen v balení: 5, Výrobce: Seed Stockers

4 body do věrnostního systému

Cena
490 Kč

Výrobce
Seedstockers

Kód produktu
SES-CRFE-5

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Seed Stockers

Odešleme do 10 dnů Sledovat dostupnost - Zboží objednáme u dodavatele a obratem pošleme za tebou.
bal
(2 bal na skladě)

Maximální sklizeň. Prý kdo jednou zasadí, už jinou odrůdu nehledá. Více

Velikost sklizně převyšuje pruměr. To chceš 💪

BCN Critical XXL fem. od Seedstockers potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení. 

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 BCN Critical je další z našich ceny sbírajících Seedstockers klasických odrůd. Palice mají často citrusové aroma a příchuť a velikost sklizně vysoce převyšuje průměr. Tato odrůda dává konzistentní výsledky a je trvale oceňována v různých soutěžích, kvete rychle a vždy dodá kvalitní sklizeň. Pro mnoho pěstitelů je to jediná odrůda, kterou potřebují. Z jejího pěstování budete mít tak dobrý pocit, že jí budete chtít pěstovat znovu a znovu.

🌱 Barcelonský expert na křížení konopí ze Seedstockers získal tuto odrůdu po zkřížení vysoce kvalitních Kritikal Bilbo a Critical+ z Baskicka po výběru jen těch nejlepších rostlin a zkřížení s původním Critical Mass z našich vlastní kolekce semínek. Tímto připravili novou odrůdu Criticalu se sílou a produkcí, jakou u jsme u jiných odrůd Criticalu ještě neviděli.

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Obsah THC 23+ %
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu 8 týdnů
Google Review Widget