Powered by Smartsupp

BCN Critical XXL - feminizovaná semínka konopí

1 bod do věrnostního systému

Cena
od 190 Kč

Výrobce
Seedstockers

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Seed Stockers

bal

Maximální sklizeň. Prý kdo jednou zasadí, už jinou odrůdu nehledá. Více

Velikost sklizně převyšuje pruměr. To chceš 💪

BCN Critical XXL fem. od Seedstockers potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení. 

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 BCN Critical je další z našich ceny sbírajících Seedstockers klasických odrůd. Palice mají často citrusové aroma a příchuť a velikost sklizně vysoce převyšuje průměr. Tato odrůda dává konzistentní výsledky a je trvale oceňována v různých soutěžích, kvete rychle a vždy dodá kvalitní sklizeň. Pro mnoho pěstitelů je to jediná odrůda, kterou potřebují. Z jejího pěstování budete mít tak dobrý pocit, že jí budete chtít pěstovat znovu a znovu.

🌱 Barcelonský expert na křížení konopí ze Seedstockers získal tuto odrůdu po zkřížení vysoce kvalitních Kritikal Bilbo a Critical+ z Baskicka po výběru jen těch nejlepších rostlin a zkřížení s původním Critical Mass z našich vlastní kolekce semínek. Tímto připravili novou odrůdu Criticalu se sílou a produkcí, jakou u jsme u jiných odrůd Criticalu ještě neviděli.

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Obsah THC 23+ %
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu 8 týdnů
Google Review Widget