Powered by Smartsupp

BCN Critical XXL Fast - feminizovaná semínka konopí

2 body do věrnostního systému

Cena
od 280 Kč

Výrobce
Seedstockers

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Seed Stockers

bal

Zrychlená verze BCN Critical dozraje už za 8 týdnů. A na výnos se můžeš spolehnout. Více

Nadpruměrný výnos a růst rychlostí blesku. ⚡️

BCN Critical XXL Fast od Seedstockers potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení. 

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 BCN Critical XXL Fast Fem poroste i dozraje rychleji. Zrychlená (FAST) genetika znamená, že tato odrůda bude hotová ke sklizni za 8 týdnů. Tato hybridní odrůda (50% indika / 50% sativa) dává extrémně potentní palice. Výtěžky jsou vždy dobré a nadprůměrné. 

🌱 Rostliny jsou středně vysoké a lepivé palice mají sladkou chuť. Delikátní klasika s ověřenými vysokými výtěžky a nejkvalitnějším zážítkem (z pěstování!) a hlavně s krátným květenstvím. Venku (na severní polokouli) bude tato odrůda hotová v září.

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos XXL výnos
Obsah THC 20 %
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Hybrid
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu 7 týdnů
Google Review Widget