Powered by Smartsupp

Banana Kush Cake Auto - samonakvétací semínka konopí

17 bodů do věrnostního systému

Cena
od 240 Kč

Výrobce

Kód produktu
BanKushAut

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

Banana Kush Cake je kříženec odrůd Banana Kush x Wedding Cheesecake x Hindu Kush Auto. Voňavá delikatesa v samonakvétací verzi. Více

V zemích, kde je pěstování konopí s vyšším obsahem než 1% THC legální, mají rostliny konopí Banana Kush Cake Auto poměrně průměrnou dobu květu a dorůstají střední výšky. 


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


Pokud semínka vysadíte v zemi, kde to je legální, je doba květu 7 - 9 týdnů.


Banana Kush Cake Automatic semena konopí obsahují 75 % indica, 25 % sativa. Tento nový kmen byl vytvořen společností Sensi Seeds jako součást výzkumu 2021 a kombinuje dva velmi oblíbené kmeny, Wedding Cheesecake a Banana Kush s Hindu Kush Auto.


Pěstitelé v zemích, kde to je legální, se můžou těšit na kompaktní rostliny.  Samonakvétací verze Banana Kush Cake může dosahovat působivé sklizně. Palice jsou husté, kuželovitého tvaru a těsně u sebe. Jsou také potaženy množstvím jiskřivé, lepkavé pryskyřice a pestíky se někdy zbarví do oranžova či růžova.


Vůně rostlin je jemná a pronikavá s tóny sladkých citrusů a banánů. Aroma se stává silnější, jak rostliny rostou, ale nikdy se nestane příliš silným.


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Samonakvétací (autoflowering)
Sativa/Indika Indika
Výška Kompaktní
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Střední
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget