Powered by Smartsupp

Banana Frosting - feminizovaná semínka konopí - Počet semen v balení: 5, Výrobce: Sensi Seeds

6 bodů do věrnostního systému

Cena
650 Kč

Výrobce

Kód produktu
1530513

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

Odešleme do 10 dnů Sledovat dostupnost - Zboží objednáme u dodavatele a obratem pošleme za tebou.
bal
(0 bal na skladě)

Banana Frosting je kříženec odrůd Silver Haze x Diesel x Skunk Kush x Hindu Kush. Neodolatelné banánové aroma. Více

V zemích, kde je pěstování konopí s vyšším obsahem než 1% THC legální, mají rostliny konopí Banana Frosting poměrně krátkou dobu květu a dorůstají střední výšky. Daří se jim zejména ve slunečném a teplém podnebí. Produkují velké výnosy. Tato semena jsou feminizovaná.


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


Pokud semínka vysadíte v zemi, kde to je legální, je výhodou tohoto kmene jeho relativně krátká doba květu, pouhých 50 až 65 dní.


Navzdory skutečnosti, že jde převážně o sativu, kmen neroste do nadměrných výšek. Ve skutečnosti je to poměrně kompaktní odrůda a lze ji pěstovat uvnitř i venku.


Vzhledově je kmen robustní a huňatý. Hlavní stonek je silný. Pěstitelé, v zemích kde to je legální, mohou očekávat, že během fáze květu uvidí velké množství palic, které obvykle vedou k úrodě. Rostliny mohou být náchylné k plísním a škůdcům, je třeba to mít na paměti při pěstování.


Jedním z největších lákadel tohoto kmene jsou jeho rozsáhlé výnosy. Při pěstování venku ve správných podmínkách lze vyprodukovat množství palic. Rostlinám se dobře daří i uvnitř. Pokud rostliny pěstujete venku, klima by mělo být teplé a slunečné s dlouhým a spolehlivým létem. Pro pěstování jsou tak nejlepší země ze středomořským klimatem. Podmínkou samozřejmě je, že to daná země legislativně umožňuje.


Kmen je 70 % indica a 30 % sativa, ale přesto sativa převládá ve vůni i chuti.


Když rostliny rostou, mají sladkou vůni po zralých banánech s citrusovým nádechem, který zesiluje s postupujícím obdobím květu. Mohou být detekovány i jiné ovocné vůně, zejména v blízkosti fáze sklizně.


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Indika
Výška Kompaktní
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Střední
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget