Powered by Smartsupp

Banana Frosting - feminizovaná semínka konopí

12 bodů do věrnostního systému

Cena
od 160 Kč

Výrobce

Kód produktu
banfrost

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

Banana Frosting je kříženec odrůd Silver Haze x Diesel x Skunk Kush x Hindu Kush. Neodolatelné banánové aroma. Více

V zemích, kde je pěstování konopí s vyšším obsahem než 1% THC legální, mají rostliny konopí Banana Frosting poměrně krátkou dobu květu a dorůstají střední výšky. Daří se jim zejména ve slunečném a teplém podnebí. Produkují velké výnosy. Tato semena jsou feminizovaná.


V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.


Pokud semínka vysadíte v zemi, kde to je legální, je výhodou tohoto kmene jeho relativně krátká doba květu, pouhých 50 až 65 dní.


Navzdory skutečnosti, že jde převážně o sativu, kmen neroste do nadměrných výšek. Ve skutečnosti je to poměrně kompaktní odrůda a lze ji pěstovat uvnitř i venku.


Vzhledově je kmen robustní a huňatý. Hlavní stonek je silný. Pěstitelé, v zemích kde to je legální, mohou očekávat, že během fáze květu uvidí velké množství palic, které obvykle vedou k úrodě. Rostliny mohou být náchylné k plísním a škůdcům, je třeba to mít na paměti při pěstování.


Jedním z největších lákadel tohoto kmene jsou jeho rozsáhlé výnosy. Při pěstování venku ve správných podmínkách lze vyprodukovat množství palic. Rostlinám se dobře daří i uvnitř. Pokud rostliny pěstujete venku, klima by mělo být teplé a slunečné s dlouhým a spolehlivým létem. Pro pěstování jsou tak nejlepší země ze středomořským klimatem. Podmínkou samozřejmě je, že to daná země legislativně umožňuje.


Kmen je 70 % indica a 30 % sativa, ale přesto sativa převládá ve vůni i chuti.


Když rostliny rostou, mají sladkou vůni po zralých banánech s citrusovým nádechem, který zesiluje s postupujícím obdobím květu. Mohou být detekovány i jiné ovocné vůně, zejména v blízkosti fáze sklizně.


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Indika
Výška Kompaktní
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Střední
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget