Auto Tangie - samonakvétací semínka konopí

6 bodů do věrnostního systému

Dostupnost
Produkt je momentálně nedostupný. Můžeš si vybrat alternativní produkt. Zboží objednáme u dodavatele a obratem pošleme za tebou.

Výrobce
Buddha Seeds

Tahle odrůda má šťávu! Připrav se na smršť pomerančů a mandarinek. Více

Exploze chutí pomerančů a mandarinek. 💦 🍊

Auto Tangie od Buddha Seeds potěší pěstitele (v zemích, kde je to legální) krásnými voňavými květy. Jó, komu se nelení, tomu se zelení.

V České republice bohužel není pěstování této odrůdy legální. Proto se semínka prodávají jako sběratelský předmět a ne osivo. Můžete si je uschovat v chladu a temnu a počkat, dokud se legislativa v České republice nezmění. Tyto semínka můžete zasadit pouze v zemi, kde to je legální.

🌿 Buddha Tangie je prostě autentický zážitek: čistá chuť pomeranče a mandarinky. Zdá se to neuvěřitelné, ale vyniká naprosto odlišnou chutí od běžných citrusových odrůd na trhu. Čeká tě široká škála citrusových plodů, které podtrhují osobitost Buddha Tangie.

🌿  Tým Buddha Seeds dosáhl vynikajícího konečného výsledku v oblasti terpenů, velmi dobře přizpůsobeného současným požadavkům spotřebitelů. Závan nových vjemů pro smysly, tornádo vůní a chutí, které si tě okamžitě podmaní. To je Buddha Tangie: člověk si zamiluje vůni, chuť i pohled na ni. Pomerančově citrusové aroma je intenzivní, sladká chuť výjimečná a vzhled květů zářivý.

🌿 Auto Tangie od Buddha Seeds vyniká krátkou dobou růstu navzdory vyššímu zatížení sativou. Celkově je tato odrůda nenáročná, i když v době kvetení je vhodné zvýšit využití makronutrientů. Můžeš si být jistý, že tě Buddha Tangie uspokojí.

V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona.

Konotéka doporučuje: nakupte si semínka oblíbených odrůd a uschovejte v chladu a temnu. Brzy se bude měnit legislativa ohledně konopí v ČR. Nevíme ještě přesně, jak budou změny vypadat, ale kdo je připraven... ten pak první legálně sklidí! ☘️

Parametry

Počet semen v balení 3
Výnos Masivní
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Samonakvétací (autoflowering)
Sativa/Indika Sativa
Délka cyklu 11 týdnů
Zkušenosti Začátečníci
Google Review Widget