Powered by Smartsupp

Aloha OG - feminizovaná semínka konopí

18 bodů do věrnostního systému

Cena
od 250 Kč

Výrobce

Kód produktu
ALOHAOG

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sensi Seeds

bal

Dominantní indika s kompaktním vzrůstem a intenzivní vůní. Aloha! Více


V zemích, kde je pěstování konopí s vyšším obsahem než 1 % THC legální, jsou semena Aloha OG  skvělou volbou pro zahradníky, kteří mají rádi rostliny průměrné velikosti, ale s velkými výnosy.


 


Doba květu se pohybuje mezi 55 až 70 dny, což je běžné v linii Girl Scout Cookies a Face-Off OG. S touto snadno pěstovatelnou rostlinou budou mít úspěch pěstitelé všech úrovní, když jim to místní legislativa dovolí. 


Aloha OG Feminized je odrůda s dominantní indikou. Projevuje se kompaktní a širokou strukturou růstu rostlin. Na indicu ukazují také velké, jasně zelené listy.  


Aloha OG je stabilně rostoucí rostlina, která přidává většinu své výšky během fáze květu. Zahradníci, v zemích, kde je sadba legální, mohou očekávat, že se tato rostlina protáhne o 75 % vegetativního vzrůstu. Feminizovaná semena Aloha OG končí v průměrné výšce, ale kompaktní povaha umožňuje velké výnosy. 


 


Indoor zahradníci mluví o výnosech 500 až 550 gramů na m2. Venkovní pěstitelé zaznamenávají ještě větší výnosy, často 600+ gramů na rostlinu. 


Aloha OG Feminized je vynikající volbou pro celoroční indoor zahradničení v zemích, kde je pěstování legální.  Venku je Aloha OG vhodný i do chladnějšího a vlhčího kontinentálního podnebí. 


Aloha OG Feminized je ve vůni velmi intenzivní, a to jak po sklizni, tak během růstu rostliny. Má zemité a pižmové aroma. 


V České republice jsou tyto semínka prodávána výhradně jako sběratelský předmět a nejsou při současné legislativě určena k sadbě. Pokud byste semínka zasadili, dopustíte se porušení zákona. 

Parametry

Počet semen v balení 1, 3, 5
Výnos XXL výnos
Způsob pěstování Indoor 🪴, Outdoor 🌿
Typ semínek Feminizované
Sativa/Indika Indika
Výška Střední
Zkušenosti Začátečníci
Doba květu Dlouhá
Výrobce Sensi Seeds
Google Review Widget