Powered by Smartsupp

CANAVET - výrobky z konopí pro naše čtyřnohé miláčky

CANAVET je nová značka veterinární kosmetiky s konopím. V přípravcích jsou použity směsi konopného oleje lisovaného za studena ze semínek a konopných výtažků z rostliny konopí.

Vyzkoušejte šampon pro psy, šampon pro kočky, nebo obzvlášť pečující šampon pro štěňátka. Všechny mají v sobě přírodní antiparazitní přísady. 

Olej a výtažky se svými účinky doplňují a zahrnují celé spektrum správné péče o pokožku. Konopný olej lisovaný za studena ze semen obsahuje 70 - 80 % nenasycených mastných kyselin. Vedle esenciálních mastných kyselin obsahuje vitaminy A, B1, B2, B6, C a E, fytosteroly, chlorofyl a lecitin.

Konopné výtažky extrahované z listů a stvolu obsahují speciální složky kanabinoidy. V současné době je vědecky popsáno okolo 100 druhů kanabinoidů, z nichž nejvíce prospěšný pro kůži je CBD (Canabidiniol). Ve veterinární kosmetice Canavet je použit konopný olej a výtažky z odrůdy Cannabis sativa.

Výrobky Canavet neobsahují THC.

Rychlé info
Canavet šampon pro psy

Šampon pro psy - CANAVET

Skladem
88 Kč
Šampón pro psy s konopným olejem a přírodní antiparazitní přísadou. Pečuje o srst, jemně ji čistí a chrání před parazity.
Google Review Widget