Powered by Smartsupp

Konopný olej - Relax

Konopný olej - do kuchyně i do koupelny. Za studena lisovaný, nadupaný vitamíny.

Co obsahuje konopný olej?
Panensky lisovaný konopný olej
si zachová velké množství tělu prospěšných látek, jako jsou např. omega 3 a omega 6 mastné kyseliny. Semínka se lisují za studena (do 40°C), díky této výrobě jsou v oleji zachovány prospěšné látky, které najdete i v konopných semínkách.

Konopný olej najde své využití jak ve studené kuchyni, tak při péči o pleť. Obsahuje velmi mnoho účinných látek jako jsou vitamíny A, D a E, vápník, hořčík, železo i draslík. Zejména vitamín E je známý jako silný antioxidant a tak chrání naše buňky před volnými radikály.

Jak používat konopný olej?
Vyzkoušejte konopný olej na dochucení salátu!  Protože se lisuje za nízkých teplot do 40°C, není vhodný při jakékoli tepelné úpravě. Díky své lehce oříškové chuti dokáže změnit či pozvednout charakter jídla. Určitě ho vyzkoušejte na různé zeleninové saláty.

Vezměte konopný olej do koupelny
Protože je konopný olej hypoalergenní je vhodný pro jemnou pokožku dětí, stejně tak jako při péči o různé ekzémy a obecně citlivou pleť. Pleť dokáže zvláčnit i hydratovat, zpomaluje stárnutí kůže a dokáže omezit tvorbu vrásek. Dámy také jistě ocení konopný olej pro zmírnění projevů pomerančové kůže (celulitidy). Olej se velmi dobře vstřebává a pleť po použití nezůstává mastná.
Konopným olejem ošetřujte pleť ideálně ráno a večer. 

Konopný olej do každé domácnosti! 

Google Review Widget