Powered by Smartsupp

Konopné potraviny a nápoje - Vysoký obsah vlákniny

Konopné potraviny a nápoje pro spokojené bříško! 

Konopí patří i do kuchyně! Konopná semínka obsahují omega 3 a 6 mastné kyseliny a spoustu vlákniny a vitamínů. To chce denně aspoň hrst -  na kaši, do salátu, posypat polévku. Mňam.

Ze semen se také vyrábí konopná mouka, která je ideální alternativou pro zdravé pečení a vaření.

Jak se používá konopný olej?
Konopný olej
ochutí salát, dodá vitamíny a omega 3 a 6 mastné kyseliny a ochrání buňky před volnými radikály. Má ořiškovou chuť a když zrovna nenajde využití v kuchyni, může se namazat na pleť. Hydratuje, zvláčňuje a je hypoalergenní! 

Už jste ochutnali čokoládu s CBD?
Pro mlsné jazýčky tu máme konopné dobroty. Ochutnejte čokoládu s konopnými semínky, nebo čokoládu s CBD. Blaho pro tělo i duši. 

Konopí ku zdraví!

V našem sortimentu naleznete konopný protein, který se výborně hodí nejen do pokrmů, ale také jako nutriční doplněk pro sportovce.

Supervýživnou a zdravou alternativou je konopná mouka, která je bohatá na vlákninu. Její benefity využijete nejen v pečení ale i ve vaření, pokud rádi zkoušíte v kuchyni něco nového neměla by vám uniknout ani skvělá kuchařka Jezte konopí!

Zdravou dávku energie zaručí  RAW tyčinky z konopného semínka bohaté na minerály, vitamíny a mastné kyseliny. 

Pečlivě namíchané směsi bylin s konopím vytvoří nádherný čajový rituál. Zároveň se zaměří na podporu oblasti, která to potřebuje. Zlobí vás zažívání? Nemůžete večer usnout? A co vysoký krevní tlak? Bylinky & konopí jsou mocná dvojka! Který čaj bude ten pravý? 

Ochutnejte zdraví z konopí v hrnku i na talíři! 

Google Review Widget