🪴 Jaro je tady! Semínka od Sensi Seeds, Seedstockers i Buddha Seeds skladem. Ať se zelení! > semínka konopí 🪴

Konopná vlákna jsou odolná, ekologická a dokonce antibakteriální. 

Konopí se používalo jako materiál na oblečení už od starověku. Konopí vyroste až 30 cm za měsíc, dá se sklidit za 4 měsíce, takže svou produkcí hravě předčí bavlnu. Proč máme všichni trička z bavlny? Naštěstí se konopí pomaličku vrací na vysluní. K jeho pěstování stačí dešťová voda, nepotřebuje žádné chemické látky a z jeho vláken se dá vyrobit skoro cokoliv. Od třička po batoh. 

Konopné batohy
Konopné batohy české značky Batohama se zrodily v Nepálu. Jsou ručně vyráběné a dávají práci několika rodinám. Jejich veselý design zaujme na první pohled. 100% konopná látka zajistí odolnost a navíc jsou batohy rozložitelné až doslouží. Do školy menší batoh Niraj a na cesty vemte větší batoh Manoy

Jestli hledáte ekologický batoh, který něco vydrží, vsaďte na Batohamu. 

Konopné kabelky a ledvinky 
Kdo nevyužije batoh, toho si jistě získá hravá kabelka přes rameno. Kabelka Bidya je pojmenovaná po první nepálské prezidentce. Na cestování se nám osvědčila konopná ledvinka. Vejde se do ní vše, co potřebujete na cestách neustále po ruce - mobil, pas, drobné mince, kapesníky. Hravý design, odolná konopná látka, to jsou konopné kabelky a ledvinky, vybírejte z mnoha vzorů. 

Konopná pouzdra
Batohama vytvořila konopná pouzdra nejspíš na psací potřeby, ale my jsme našli využití ještě lepší. Konopné pouzdro jde použít na vaporizér! Ochrání před pádem, máte s sebou příslušenství a vejde se tam i zásobička CBD konopí. Který vzor vyberete? 

Brzy chystáme kolekci konopného oblečení.