Konopné doplňky stravy

Konopné doplňky stravy pro doplnění vitamínů a celkovou vitalitu. 

Jak dodat tělu vitamíny a minerály?
Pro komplexní péči zvolte BIO kapsle s konopným olejemZa studena lisovaný BIO konopný olej obsahuje výjimečné zastoupení nenasycených mastných kyselin označovaných jako OMEGA 3, 6 a 9, dále fytosteroly, minerály (vápník, hořčík, draslík a železo) a vitamíny (A, E, D a dokonce i některé ze skupiny B).

Většinu těchto bioaktivních látek si lidské tělo neumí "vyrobit" a je zcela závislé na jejich příjmu z potravy. Současný způsob života a stravování nezaručuje jejich dostatečný přísun, dlouhodobý nedostatek těchto látek je přitom jednou z příčin vzniku celé řady tzv. civilizačních chorob jako jsou poruchy zažívání, onemocnění srdce a cév, snížená imunita, alergie, ekzémy a další.

Nemůžete usnout?
Pro podporu spánku a snadnější usínání je nejlepší volbou kapsle Spi v klidu s konopným olejem
Jedná se o zcela přírodní produkt. Hlavní látkou je kozlík lékařský, jehož účinek umocňuje mučenka pletní a dobromysl. Tuto přírodní kompozici doplňuje konopný olej se svými nenasycenými mastnými omega 3 a omega 6 kyselinami.

Příčinou špatného spánku bývají velmi často stres a nervozita a chemické léky tyto problémy jen potlačují a nedochází k jejích odstranění. Konopný olej a bylinky obsažené v tomto potravinovém doplňku, působí cíleně na zdroj problémů a zklidní i psychiku. 

Vyspěte se do růžova díky konopnému oleji! 

Google Review Widget