Powered by Smartsupp

Konopná mast - Množství - 100 ml

Konopná mast má široké využití. Zvládne odřeniny, popáleniny, pomůže regenerovat pokožku, zahojí prasklé koutky. Takový konopný superman. 

Konopné masti s vazelínou a CBD
Nejuniverzálnější konopná mast - poctivá konopná mast s CBD. Namažte se od hlavy k patě a pokožka bude nadšená. Účinky CBD jsou patrné při léčbě kožních onemocnění, nebo jejich projevů. Konopná mast je vhodná například na atopický ekzém, lupénku, akné, seboreu, opruzeniny i jizvy. 

Konopná mast na ekzémy, opary a popáleniny
Hojivá mast s obsahem včelího vosku, propolisu a konopí přímo od včelaře. Extra pečující kombo má silný antibakteriální a protizánětlivý účinek. Propolisová mast je vhodná pro ošetření zánětlivých ran, ekzémů, oparů nebo popálenin. Působí také proti plísním. 

Konopné masti s kokosovým olejem pro lepší vstřebávání 
Konopí napomáhá k regeneraci pokožky i léčbě většiny kožních potíží. Díky vysokému obsahu aktivních složek má konopná mast protizánětlivé a antibakteriální schopnosti. Kokosový olej má hlubší a výrazně lepší vstřebávání něž většina běžných krémů. Také navrací pokožce hydratační rovnováhu a zajišťuje její přirozenou pružnost. Vyzkoušejte konopnou mast s levandulí, nebo konopnou mast s chillikterá prohřeje záda. 

Pečujte o pokožku s konopnými produkty. 

 

Rychlé info Novinka Doporučujeme Na lupénku Na ekzém Na suchou pokožku
Dobrý Šaman - Konopný tukDobrý Šaman - Konopný tuk

Dobrý Šaman - Konopný tuk

Skladem
od 230 Kč
Poctivý konopný tuk od Dobrého Šamana bohatý na kanabinoidy je univerzální zázrak na všemožné neduhy.
Google Review Widget